EP-101381-2.5-9
EP-101381-2.5-9
Part Number: EP-101381-2.5-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: EP-101381-2.5-9
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Location -
  • Length 4.000" (101.60mm)
  • Color - Background White
  • Diameter - Label -
  • Material - Body Paper
  • Label Type Die Cut
  • Applications General
  • Width 1.500" (38.10mm) 1 1/2"