E-254095-10-9
E-254095-10-9
Part Number: E-254095-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 25.4X9.5MM DOT MATRIX WHT
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Dot Matrix Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 1.00" x 0.375" (25.4mm x 9.5mm)