E-165051-10-9
E-165051-10-9
Part Number: E-165051-10-9
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 5.1X16.5MM DOT MATRIX WHT
Packaging: 10000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Dot Matrix Printer
  • Label Size 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)