DIA-375-YL-PK
DIA-375-YL-PK
Part Number: DIA-375-YL-PK
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL YELLOW 1=25PCS
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Color - Background Yellow
  • Location -
  • Width 0.187" (4.75mm)
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Applications Device Marker
  • Length 0.375" (9.53mm)