CP-699254-5-X
CP-699254-5-X
Part Number: CP-699254-5-X
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL 2.75"X1.0" CLEAR POLYESTER
Packaging: 5000 per Roll
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Material Polyester
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.75" x 1.00" (69.9mm x 25.4mm)