CP-635381-2.5-X
CP-635381-2.5-X
Part Number: CP-635381-2.5-X
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: CP-635381-2.5-X
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Location -
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Material - Body Polyester (PET)
  • Applications General
  • Width 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
  • Printer Name -
  • Color - Background Clear
  • Length 2.500" (63.50mm) 2 1/2"