C379X030AWT
C379X030AWT
Part Number: C379X030AWT
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Panduit Corp
Description: RAISED PANEL LABEL, COMPONENT, 3
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Location -
  • Material - Body -
  • Width 0.300" (7.62mm)
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Applications Component
  • Color - Background Red
  • Printer Name -
  • Length 3.790" (96.27mm)