C150X075FJJ
C150X075FJJ
Part Number: C150X075FJJ
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LASER/INK JET, NETWORK LABEL, AD
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Location -
  • Color - Background White
  • Diameter - Label -
  • Label Type Die Cut
  • Width 0.750" (19.05mm) 3/4"
  • Length 1.500" (38.10mm) 1 1/2"