C090X025TJJ
C090X025TJJ
Part Number: C090X025TJJ
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LASER/INK JET TEDLAR LABELS, .90
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 0.250" (6.35mm) 1/4"
  • Length 0.900" (22.86mm)