C050X125TJJ
C050X125TJJ
Part Number: C050X125TJJ
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Panduit Corp
Description: LASER/INK JET LABELS, TEDLAR 1.2
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Location -
  • Width 0.500" (12.70mm) 1/2"
  • Color - Background White
  • Diameter - Label -
  • Length 1.250" (31.75mm) 1 1/4"