BM7C-2000-584-YL
BM7C-2000-584-YL
Part Number: BM7C-2000-584-YL
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 2" PLASTIC YL 1=75'
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Color - Background Yellow
  • Width 2.000" (50.80mm)