BM7C-1000-526
BM7C-1000-526
Part Number: BM7C-1000-526
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: GLOW-IN-THE-DARK 1" LABELS 1=75'
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 1.000" (25.40mm)