BBK054100-AB05WE10
BBK054100-AB05WE10
Part Number: BBK054100-AB05WE10
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1 per Pkg
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Material ABS
  • For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
  • Label Type Die Cut
  • Label Size 2.12" x 3.40" (53.8mm x 100.0mm)