B30C-500-595-CL
B30C-500-595-CL
Part Number: B30C-500-595-CL
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 0.5" W CLEAR 1=100'
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Width 0.500" (12.70mm)