B30C-2250-584-SL
B30C-2250-584-SL
Part Number: B30C-2250-584-SL
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 2.25" W SILVER 1=50'
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Material - Body Plastic
  • Label Type Continuous
  • Diameter - Label -
  • Width 2.250" (57.15mm)