B30C-2250-569-GN
B30C-2250-569-GN
Part Number: B30C-2250-569-GN
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: LABEL 2.25" W GREEN 1=100'
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Length 100' (30.5m)
  • Label Type Continuous
  • Diameter - Label -
  • Width 2.250" (57.15mm)