4P015101-AG90
4P015101-AG90
Part Number: 4P015101-AG90
Product Classification: Touch Screen Overlays
Manufacturer: A D Metro
Description: 15.1" 4:3 PCAP Sensor, 102W-B
Packaging: Retail Package
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Type Capacitive
  • Diagonal Screen Size 15.10" (383.54mm)
  • Length 12.04" (305.80mm)
  • Width 9.04" (229.70mm)
  • Height 0.15" (3.90mm)