4P015100-AG90
4P015100-AG90
Part Number: 4P015100-AG90
Product Classification: Touch Screen Overlays
Manufacturer: A D Metro
Description: 15.1" 4:3 PCAP Sensor, 102W-R
Packaging: Retail Package
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Length 12.09" (307.00mm)
  • Type Capacitive
  • Diagonal Screen Size 15.10" (383.54mm)
  • Interface 102-Wire
  • Width 9.10" (231.10mm)
  • Height 0.13" (3.30mm)