093831R35S01
093831R35S01
Part Number: 093831R35S01
Product Classification: Accessories
Manufacturer: FATH Inc
Description: 35MM DIN RAIL, HOOK & LOOP CABLE
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Hardware Type DIN Rail Clip
  • For Use With/Related Products 35mm DIN Rail
  • Specifications 20.0mm x 180.0mm Hook and Loop