0805N4R3BW251
0805N4R3BW251
Part Number: 0805N4R3BW251
Product Classification: Ceramic Capacitors
Manufacturer: Passive Plus
Description: .080X.050 4.3PF.1PF 250V HIQCAP
Packaging: Tape & Reel (TR)
  • Part Status Active
  • Voltage - Rated 250V
  • Capacitance 4.3 pF