WV-762381-2.5-9
WV-762381-2.5-9
Part Number: WV-762381-2.5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • مادة Vinyl
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm)