WV-699191-5-9
WV-699191-5-9
Part Number: WV-699191-5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • مادة Vinyl
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.75" x 0.75" (69.9mm x 19.1mm)