WV-508095-5-9
WV-508095-5-9
Part Number: WV-508095-5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • مادة Vinyl
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.00" x 0.375" (50.8mm x 9.5mm)