WV-381191-5-9
WV-381191-5-9
Part Number: WV-381191-5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • مادة Vinyl
  • حجم التسمية 1.50" x 0.75" (38.1mm x 19.1mm)