WV-381064-10-9
WV-381064-10-9
Part Number: WV-381064-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • مادة Vinyl
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)