WV-229064-10-9
WV-229064-10-9
Part Number: WV-229064-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • مادة Vinyl
  • حجم التسمية 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)