WP-635889-1.5-4
WP-635889-1.5-4
Part Number: WP-635889-1.5-4
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: WP-635889-1.5-4
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Active
  • التطبيقات -
  • لون - الخلفية Yellow
  • الموقع -
  • القطر - التسمية -
  • نوع التسمية Die Cut
  • المادة - الجسم Polyester (PET)
  • اسم الطابعة -
  • الطول 2.500" (63.50mm) 2 1/2"
  • العرض 3.500" (88.90mm) 3 1/2"