WP-508127-5-9
WP-508127-5-9
Part Number: WP-508127-5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)