WP-381064-10-9
WP-381064-10-9
Part Number: WP-381064-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 38.1X6.4MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)