WP-254097-10-9
WP-254097-10-9
Part Number: WP-254097-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 25.4X9.7MM
Packaging: Spool
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)