WP-250381-10-9
WP-250381-10-9
Part Number: WP-250381-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.98" x 1.5" (24.9mm x 38.1mm)