WP-229064-10-9
WP-229064-10-9
Part Number: WP-229064-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 22.9X6.4MM
Packaging: Spool
  • حجم التسمية 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)