WP-191114-15-9
WP-191114-15-9
Part Number: WP-191114-15-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.75" x 0.45" (19.1mm x 11.4mm)