WP-165051-25-9
WP-165051-25-9
Part Number: WP-165051-25-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 16.5X5.1MM
  • حجم التسمية 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)