WP-114040-25-9
WP-114040-25-9
Part Number: WP-114040-25-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL POLY WHITE 11.4X4.0MM
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.45" x 0.16" (11.4mm x 4.0mm)