WP-101762-1.8-9
WP-101762-1.8-9
Part Number: WP-101762-1.8-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 4.00" x 3.00" (101.6mm x 76.2mm)