TN-508254-5-9
TN-508254-5-9
Part Number: TN-508254-5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.00" x 1.00" (50.8mm x 25.4mm)