TN-165051-25-9
TN-165051-25-9
Part Number: TN-165051-25-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCTS
  • حجم التسمية 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)