T2K-508127-5-9
T2K-508127-5-9
Part Number: T2K-508127-5-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABELS ID
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.00" x 0.50" (50.8mm x 12.7mm)