T2K-254127-10-9-CS8760
T2K-254127-10-9-CS8760
Part Number: T2K-254127-10-9-CS8760
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T2K-254127-10-9-CS8760
Packaging: Bag
  • مادة Polyimide
  • حجم التسمية 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)