T2K-229064-10-9
T2K-229064-10-9
Part Number: T2K-229064-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABELS ID
  • مادة Polyimide
  • حجم التسمية 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)