T2K-229064-10-9-80
T2K-229064-10-9-80
Part Number: T2K-229064-10-9-80
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T2K-229064-10-9-80
Packaging: Bag
  • مادة Polyimide
  • حجم التسمية 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)