T2K-191064-10-9
T2K-191064-10-9
Part Number: T2K-191064-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABELS ID
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)