T2K-191064-10-9-CS8760
T2K-191064-10-9-CS8760
Part Number: T2K-191064-10-9-CS8760
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T2K-191064-9-CS8760
Packaging: Bulk
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)