T2K-127111-10-9
T2K-127111-10-9
Part Number: T2K-127111-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABELS ID
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.50" x 0.437" (12.7mm x 11.1mm)