T1K-508064-10-9
T1K-508064-10-9
Part Number: T1K-508064-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL WHITE 50.8X6.4MM
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 2.00" x 0.25" (50.8mm x 6.4mm)