T1K-381064-10-9
T1K-381064-10-9
Part Number: T1K-381064-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL WHITE 38.1X0.64MM
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)