T1K-254127-CS8788
T1K-254127-CS8788
Part Number: T1K-254127-CS8788
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T1K-254127-CS8788
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Obsolete
  • للاستخدام مع/المنتجات ذات الصلة Thermal Transfer Printer
  • مادة Polyimide
  • حجم التسمية 1.00" x 0.50" (25.4mm x 12.7mm)