T1K-191064-CS8788
T1K-191064-CS8788
Part Number: T1K-191064-CS8788
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: T1K-191064-CS8788
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
Specification
  • حالة القطعة Obsolete
  • للاستخدام مع/المنتجات ذات الصلة Thermal Transfer Printer
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)