T1K-178095-10-9
T1K-178095-10-9
Part Number: T1K-178095-10-9
Manufacturer: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL IDENTIFICATION TAPE
  • مادة Polyimide
  • نوع التسمية Die Cut
  • حجم التسمية 0.70" x 0.375" (17.8mm x 9.5mm)